Tiktok yazısız, logosuz, isimsiz video indirme (filigransız)

 Tiktok yazısız video indirme işlemini tiktok uygulamasından yapamazsınız çünkü tiktok uygulamasındaki indirme işlemi logosuz, yazısız, filigransız, etiketsiz, isimsiz yapılmıyor. Bu yüzden aracı uygulamaları ya da siteleri kullanmanız gerekiyor.

Filigransız, yazısız, etiketsiz, isimsiz, yazısız Tiktok video indirme

TikSave uygulamasından tiktok video indirmek

TikSave – Filigransız, yazısız, etiketsiz, isimsiz, yazısız Tiktok video indirme uygulamasını indirmek ve telefonunuza yüklemek için buraya tıklayın.
TikSave uygulamasını telefonunuza indirip, yükledikten sonra aşağıdaki adımları uygulayın;
1. Önce tik tok uygulamasını açın ve hangi videoyu indirmek istediğinize karar verin.
2. İndirmek istediğiniz videoyu bulduktan sonra yapmanız gereken tek şey, o videonun “paylaş” kısmındaki adresini kopyalamak.
3. Paylaş adresini kopyaladıktan sonra yüklediğiniz tiksave uygulamasını açıp, oradaki kutucuğa “yapıştır” diyerek yapıştırıyorsunuz.
4. Videonun paylaş bağlantısını kutucuğa yapıştırdıktan sonra aşağıdaki iki siyah renkli butondan “without watermark” yazanı seçmeniz gerekiyor. Sonrasında indirme işlemi başlayacaktır. “İndir” butonuna tıkladığınızda, o video telefonunuza indirilecektir. İndirme işlemini bu sırada üst bildirim panelinden de kontrol edebilirsiniz.
İndirme işlemi sadece birkaç saniyelik bir işlemdir sonrasında telefonunuzun galerisinden ya da dosya yöneticisinden indirdiğiniz videoyu kolayca bulabilir, üstüne tıklayarak videoyu oynatabilirsiniz.
İndirdiğiniz videoyu ve daha sonra indireceğiniz tüm videoları aynı zamanda tiksave uygulamasının galeri kısmından da bulabilirsiniz. Hepsi orada görüntülenmektedir.
Bu şekilde indirme işlemi yaptığınızda video hem yüksek kalitede yani kendi orjinal kalitesinde inmiş oluyor hem de videodaki herhangi bir yazı, filigran, logo, etiket, isim vs. yazmıyor.
Ve bu uygulamanın en güzel özelliği de tamamen ücretsiz olmasıdır. Ne indirmek için, ne de indirdikten sonra bir ücret ödemeniz gerekmiyor. Kullanımı da son derece basit.

SnapTik sitesinden tiktok video indirme

SnapTik adında bir servis var. Bu servis de, tıpkı yukarıda bahsettiğim uygulama gibi çalışıyor. Çalışma mantığı ve şekli aynı, yaptıkları iş de aynı fakat bu site üzerinden çalışıyor yani web sitesi. Uygulama indirmenize gerek yok.
snaptik.app adresine gidiyorsunuz ve karşınıza çıkan kutucuğa, indirmek istediğiniz videonun paylaş bağlantısını yapıştırıyorsunuz. Bu kadar basit ve birkaç saniyede video hazır oluyor hemen telefonunuza indirebiliyorsunuz.
Bu yöntemin avantajları;
– Uygulama indirmenize gerek yok. Bu sayede özellikle de hafızası çok fazla olmayan 16 GBlık cihazların hafıza işgalinin önüne geçilmiş oluyor.
– Web sitesi olduğu için, tiktok web versiyonunu kullananlar için de son derece kullanışlı bir sistem diyebiliriz. Masaüstü ya da dizüstü bilgisayarınızdan tiktoku kullanıyorsanız, bu cihazdan da kolayca filigransız, yazısız, etiketsiz, isimsiz, logosuz tiktok video indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.
Benim size tavsiyem; google chrome web tarayıcınızın sık kullanılanlar kısmına bu sitenin adresini kaydetin ve video indirmeniz gerektiği zaman tarayıcıyı açarak adrese tıklayın. Böylece her defasında indirme işlemini daha pratik bir şekilde yapabilirsiniz.
İndirdiğiniz videoları doğrudan telefonunuzun galeri seçeneğine tıklayarak görebilir, buradan dilerseniz videoları silebilirsiniz. Bilgisayarınızda ise kaydetme işlemi başlarken, nereye kaydetmek istiyorsanız orayı seçiyorsunuz ve tamamlanıyor.
Bu yazıda bahsettiğim iki yönteme sahip başka web siteleri ve bloglar da bulunmaktadır ama en popüler ve kullanışlı olanlar bunlar olduğunu fark ettiğim için ben sizlerle bu uygulamayı ve siteyi paylaştım. Eğer siz daha iyi bir seçenek biliyorsanız aşağıdaki yorum kısmından yazabilirsiniz.
Yazımı bitirmeden önce filigransız, yazısız, etiketsiz, isimsiz, logosuz tiktok video indirme işlemi ile ilgili bazı detaylara değinmek istiyorum.
– Telefonunuzda yeterli alan olmasına dikkat etmelisiniz.
İndirme işlemine başlamadan önce telefonunuzda yeterli alan var mı emin olmalısınız, aksi halde indirme işlemi başarılı olmayabilir ya da tam video inmek üzereyken, işlem yarıda kesilebilir. Telefonunuzun hafıza kısmına bakmanızı öneririm. Eğer 16 GB hafızalı bir telefon kullanıyorsanız, muhtemelen video indirebileceğiniz pek alanınız yoktur. Bu durumda sd kart kullanmanız gerekir.
Telefonunuzda yeterli hafıza olduğundan eminseniz, artık tiktok yazısız video indirme işlemine başlayabiliriz.
– Telif ve kişilik haklarına saygı göstermelisiniz.
Unutmayın ki, indirdiğiniz videoların telif ve videoyu üretenlerin kişilik hakları bulunmaktadır. Dolayısıyla bu videoları kendi yapıtınızmış gibi göstermek, kullanmak hem yasal hem de etik bir davranış değildir. 
Eğer bu videoları Instagram gibi daha başka sosyal medya platformlarında, herhangi bir sebepten dolayı paylaşmayı planlıyorsanız, benim sizlere önerim; bu paylaşımın “ticari” olmayacak şekilde ve aynı zamanda ilgili video sahibinin haklarına aykırı düşmeyecek şekilde gerçekleştirilmesidir. 
– İlgili tiktoker “video indirme” izni vermiş mi?
Bazı tiktok yayıncıları “video indirme” işlemine izin vermemektedir. Bu sebepten dolayı bazı videolarda “indir” seçeneğini göremezsiniz fakat yukarıda bahsettiğim, üçüncü taraflı geliştirilen yazılımlar; ilgili yayıncılar izin vermemiş olsa dahi o videoyu indirebilecek altyapıya sahip olabilmektedirler. 
Bu durumda o videoyu indirmeyi başarmış olsanız bile internet ortamında asla başka bir platformda kullanmamanızı öneririm. Bu türden videoları sadece kişisel amaçlarınız doğrultusunda, topluluğa açık olmayacak türden kullanabilirsiniz. Bu türden kullanım ile kendi bilgisayarınızda ya da telefonunuzda o videoyu izlemeyi kastetmekteyim.
Ayrıca bilmelisiniz ki, başka bir yayıncıdan elde ettiğiniz videoyu tekrar tiktok platformuna yüklemek ya da yüklemeye çalışmak büyük bir hata olacaktır. Böyle bir durumda hesabınızın topluluk kurallarına ve telif haklarına uygun bir şekilde davranılmadığı anlaşılacaktır. Bu da tiktok canlı yayın açma özelliğinizin devre dışı kalacak olması ve dahası ise artık para kazanmayacak olmanız anlamına gelir. Bu nedenle, bu türden bir hataya düşmemelisiniz.

Sonuç olarak;

Tiktokta binlerce güzel videolar var. Bu videoları indirebiliyorsunuz ama indirdiğinizde kullanıcı adı, logo vs. gibi bilgiler de videoda yer alıyor ama siz bu yazılar olmadan, tiktok yazısız video indirme işlemini yapmak istiyorsanız bu yazıda bahsetmiş olduğum iki yöntemi kullanabilirsiniz.
Tik tok başkasının videosunu indirme işlemi normalde şöyle yapılıyor; indirmek istediğiniz videoya gidinp,  “sağ ok” sembolüne tıklayıp, “paylaş” ve “video kaydet” seçeneklerine tıklıyorsunuz ve video iniyor.
Bu bildiğimiz klasik yöntem ve bu yöntemi uygulayıp indirdikten sonra videoda logo, isim vs. yazıyor. Ancak siz filigransız, yazısız, etiketsiz, isimsiz, logosuz tiktok video indirme işlemi istediğiniz için aşağıdaki yöntemlerden birini tercih ederek indirmelisiniz.
Birinci yöntem tiksave uygulamasını kullanmak, ikinci yöntem snaptik web sitesini kullanmak.

Yorum yapın