Kahve falında yarım kalp ne anlama geliyor?

Kahve falında yarım kalp görmek 
  • Kişinin aşkının yarım kaldığı,
  • Daha önce hiç aşk yaşamadığı ancak içinde bir istek olduğu,
  • Daha önce tek taraflı bir aşk yaşandığı,
  • Platonik bir aşkın gündemde olduğu,
  • Yakın zamanda bir aşk yaşanabileceği

gibi birçok şekilde yorumlanabilir.. Peki bu yorumlardan hangisini yapmak gerekiyor? Yani kahve falına bakılan kişi için bu yorumlardan hangisi daha doğru olur?

kahve falında yarım kalp görmek

Yarım Kalan Aşk

Yıllar ya da aylar önce yaşanmış bir aşk olabilir. Bu ilişki, zamanında iki taraflı (yani her iki tarafın da birbirini seviyor olması) şeklinde yaşanmış olsa da, sonrasında herhangi bir sebepten tek taraf sevgisini yitirmiş olabilir. Bunun sonucunda aşk yarım kalır ve fincanda görülen bir yarım kalp bunu ifade ediyor olabilir.

Daha Önce Hiç Yaşanmamış Aşk

Özellikle lise ve de 20li yaşlarda tutkulu bir aşk yaşayamamış bir birey (kadın ya da erkek olabilir), 25-40 yaş arasında bunun eksikliğini hissedebilir ya da çevresinde çiftlerin tutkulu davranışları da onu etkileyebilir.
Bu durumda yaşanmamış bir aşk için iç çekilebilir. Bu zamanlarda kişi kendisi yalnız dahi hissedebilir. İşte bu durumda da yine kahve falında yarım kalp görülebilir.

Tek Taraflı Bir Aşk

Halihazırda bir kişinin aşık olduğunu gösterebilir. Bu aşık olan taraf ya falına bakılan kişi ya da o kişiye aşık olmuş diğer kişidir. Her durumda, tek taraflı bir aşk söz konusudur.
Bu durumda bu aşkın iki taraflıya dönüşmesi de mümkündür. İşte burada fincanda görülen diğer semboller ve de falına bakılan kişinin bahsi geçen diğer kişi ile arasındaki etkileşimi, enerji ve burç uyumu büyük rol oynamaktadır. 
Eğer böyle bir durumdan şüpheleniyorsanız, yorumlar kısmından ya da iletişim kısmından benimle iletişime geçerek fincan fotosunu gönderiniz. Sizlere daha net bir açıklama yapabilirim.

Platonik bir Aşk

Taraflardan birisi yakın zamanda ya da geçmişte platonik bir aşk yaşamış olabilir. Bu aşkını itiraf edememiştir ama içinde kalmıştır. Bunu zaman zaman hissedebiliyor olabilir. Zaman zaman anıları depreşiyor ve de iç çekiyor da olabilir.

Yaklaşan Bir Aşk

Kahve falında yarım kalp görmenin bir diğer anlamı da yakın bir zamanda o yarım kalan kalbin tamamlanacak olması. Yani fal bakılan kişinin yakın bir zamanda biriyle tanışma olasılığı vardır. Özellikle de bir ilişkiyi bitirmişse, geçmişte bir ilişkiden geriya acı ve hüzün kaldıysa; tüm bunları yok edecek yeni bir kişi gündeme gelebilir, hem de çok yakın zamanda.

Kahve falında yarım kalp nasıl yorumlanır?

Kahve falında yorum kalp en doğru bir şekilde yorumlanması için fincandaki diğer şekillere, sembollere ve de yarım kalbin fincanın hangi kısmında olduğuna bakmak gerekir.
Hangi sembollere – şekillere dikkat etmek gerekiyor?
Şekillere, sembollere dikkat edilerek çok daha iyi bir yorum yapılabilir.
Dikkat edilmesi gereken şekiller; 
  • insan silüeti (tarafların cinsiyeti ya da bu tarafların arasına girenlerin olduğu)
  • ev, araba (taraflar arasında mal mülk durumlarının gündeme geldiği)
  • gemi (tarafların konum olarak uzaklığına)
  • kaplumbağa (sürecin ağır işlediği)
  • mektup (tarafların iletişime geçeceği ya da geçmeyi düşündüğü)
Doğru bir yorumlama ancak deneyimli ve doğru bir bakış açısı ile yaklaşan yorumcu ile mümkündür. Öte yandan burç uyumu da yine önemli bir detaydır.

Kahve falında yarım kalp fincanın neresinde görüldü?

Kahve falında yarım kalp fincanın hangi kısmında görüldüğü, bizlere zaman hakkında önemli bir ipucu verir. Özellikle de diğer şekiller ile ilişkisini analiz ettiğimizde; hangi gelişmeler sonrasında bu ilişkinin etkileneceği, ortaya çıkacağı ya da zamanlaması olduğunu tahmin etmemiz mümkündür.
Temel olarak fincanın dibi uzak zamanı, fincanın ağız kısmı ise yakın zamanı temsil eder. Bu kısımlardaki yaşam döngüsü ise diğer şekillere bakılarak yorumlanır.

Yorum yapın