Falcı Ol Para Kazan

Falcı ol para kazan hem de bunun için bir kafe açmanıza da gerek yok. Yapmanız gereken tek şey kahve yapmak ve fincanı kullanarak fal bakmak.

Fal Nasıl Bakılır?

Fal bakmayı bilmiyor olabilirsiniz. Bu durumda sizlere birkaç ipucu vereceğim.

Fal bakmak aslında zor değildir ancak kolay da sayılmaz. Tamamen hangi yöntemi tercih ettiğinize göre değişir. Evet, fal bakmanın farklı yöntemleri bulunmaktadır.

falcı ol para kazan

Fal bakma yöntemleri:

1. Durugörü yöntemi

Bunu bazı yetenekli kişiler yapabilir. Durugörü aslında bir çeşit hissiyat olarak tanımlanabilir. Bu hissiyat bazı kişilerde o kadar ileri seviyededir ki yaşanılacak olan şeyleri önceden sezebilmektedir.

Bu yöntem sizde yoksa zaten bu yöntemle fal bakmanız mümkün değildir. Diğer yöntemlere bakalım.

2. Telve okumak

Bunu herkes yapabilir ve ama eğitim süreci gerekir. Çünkü telvelerin oluşturduğu çeşitli simgeler vardır. Bu simgelerin ne anlamlara geliyor olduğunu bilmelisiniz.

Zamanla iyi bir yorumcu olmanız mümkündür. Dilerseniz bir süre kendinizi geliştirin ardından bu şekilde falcı ol para kazan yöntemiyle para kazanabilirsiniz.

3. Kişilik analizinden yola çıkmak

Size fal baktıran kişiyi analiz etmelisiniz ki bunun en iyi yöntemi o kişinin hangi burca ait olduğunu öğrenmenizdir. Bunun için doğum tarihini öğrenebilir, o şekilde analiz yapabilirsiniz.

Kişilik analizini öğrendiğinizde, genel olarak o kişinin hayattan beklentilerini de az çok tahmin etmiş olursunuz. Böylece falına kolayca bakabilirsiniz.

4. Hedef yönünde yorum yapmak

Eğer kişinin hangi amaç ile fal baktırdığını biliyorsanız ya da bir şekilde öğrenmeniz mümkünse, kişinin hedefi doğrultusunda falına bakabilirsiniz.

Falcı Ol Para Kazan Siteleri Uygulamaları

Falcı ol para kazan siteleri uygulamaları aşağıda bulabilirsiniz;

  • bloglar
  • fal bakma uygulamaları
  • facebook
  • Instagram
  • TikTok
  • Pinterest

Bu site ve uygulamalardan kendinize falcı ol para kazan için müşteri bulabilirsiniz. Bu siteleri uygulamalardan nasıl müşteri bulacağınıza dair daha fazla bilgi için yorum kısmından bana sorabilirsiniz. Size yardımcı olurum

“Falcı Ol Para Kazan” üzerine 2 yorum

Yorum yapın