Dolap uygulaması ücretli mi?

Dolap uygulaması ücretli değildir ama bu uygulamayı kullanarak birşey sattığınız zaman belli bir oranda ücret vermeniz gerekebiliyor.
dolap uygulaması ücretli mi
Bildiğiniz gibi, dolap uygulaması, ikinci el kıyafet satışı yapabileceğiniz uygulamalardan birisidir. Türkiye’de bu uygulamayı kullanan çok fazla kadın var. 
Bu uygulama kadınlar için çok eğlenceli ve kazançlı bir uygulama diyebiliriz. Bu uygulamada hem kıyafetler bulabilirsiniz hem de kendi kıyafetlerinizi de satabilirsiniz.
Önemli olan şey, şu ki; satacağınız kıyafetlerin “kullanabilir” nitelikte olmasıdır. Mesela gömlek satıyorsanız, satın alan kişi o gömleği gönül rahatlığı ile giyebilmelidir.
Yırtığı ya da lekesi olan bir kıyafeti satmak ise yanlıştır. Çünkü bu durumda, kargo alıcıya ulaştığında, alıcı zaten o yırtığı, lekeyi ya da başka ne kusuru varsa görecektir. Sonra o kargoyu size iade edecektir.
Sonuç olarak, dolap uygulaması kadınların ikinci el kıyafet satışı yapabileceği ya da satın alabileceği kullanışlı, güvenilir uygulamalardan birisidir.
Peki dolap uygulamasına üye olmak ücretli mi? Eğer üye olursanız ücret öder misiniz?
Cevap : Hayır.
Dolap uygulamasına üye olmanın bir ücreti yoktur. Yani üye oldunuz diye kimse sizden para istemez. 
Üye olmak da çok basittir.  Sadece birkaç dakikada üyelik işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.
Üye olurken Üyelik Koşullarını ve Kişisel Verilerin Korunmasını kabul ediyorum seçeneğini de işaretlemeniz gerekiyor.
Ancak merak etmeyin. Üye olurken sizlerden herhangi bir ücret talep edilmiyor.
Üye olduktan sonra ise eğer satış yaparsanız, satış yaptığınız fiyat doğrultusunda bir kesinti yapılmaktadır.
Dolap uygulaması üzerinden ikinci el kıyafet satışı yaptığınızda her satış başına %10 oranda Dolap uygulaması komisyon keser. Daha fazla bilgi için buraya tıklayıp Dolap uygulaması komisyon yazısına bakınız.
Sonuç olarak dolap uygulamasına üye olmak ücretli değildir ancak üye olduktan sonra satış yapmaya başladığınızda, satış yaptığınız fiyata göre belirli bir oranda komisyon kesintisi olacaktır.
Sizlere daha önce de ifade ettiğim gibi, kıyafetlerinizi satılığa çıkarmadan önce iyi bir planlama yapmalısınız.
Satmayı düşündüğünüz kıyafetlerin şu anki satış fiyatlarını öğrenmelisiniz.
Doğru bir fiyatlandırma yapmanız önemlidir. Bu sayede kıyafetleriniz hem kısa sürede satılmış olacaktır hem de siz karlı çıkacaksınız.
Öte yandan bu uygulamayı geçici olarak birkaç parça kıyafet satmak amacıyla kullanacaksanız, zahmet edip de üye olmanızı önermem.
Çünkü bence Dolap uygulaması gibi ikinci el kıyafet satış uygulamaları uzun vadede oldukça iyi gelir elde edebileceğiniz uygulamardır.
Bunu ister ek gelir olarak düşünebilir, isterseniz de evden para kazanmak için yapabileceğiniz bir ana iş olarak da görebilirsiniz. Size kalmış.
Ben sizlere daha önceki yazılarımda, bu uygulama üzerinden nasıl profesyonel bir şekilde uzun vadede satış yapabileceğinizden ve bu sayede oldukça iyi gelir elde edebileceğinizden bahsetmiştim.
Eğer siz de kıyafetler ile ilgiliyseniz, ek iş yapmak ya da evden para kazanmak istiyorsanız bu uygulamaya sağlam bir şekilde giriş yapmanızı ve etkili taktikler ile iyi kazançlar elde etmenizi öneririm.
Bunun için dolap uygulaması kategorisi altında yazdığım diğer yazılarıma mutlaka bakınız.

Yorum yapın